Dom We Wrocławiu

nieruchomości -DESIGN od projektu po wykonanie poprowadzi Cię kompleksowo przez żmudny proces realizacji Twojego mieszkania, apartamentu, domu, rezydencji lub użyteczności publicznej tj. hotelu lub restauracji. Każdy projekt wychodzący z naszej pracowni to odrębna historia, odpowiadająca Państwa potrzebom, gustowi, upodobaniom. Poza umiejętnościami w nasze projekty wlewamy mnóstwo serca oraz wrażliwości, dzięki czemu powstałe w ten sposób aranżacje cieszą oko i serce zamawiających. Każdy projektant wnętrz z dokładnością, precyzją oraz drobiazgowością zadba najdrobniejszy ingredient dekoracyjny, by Państwa domy były małymi dziełami sztuki aranżacyjnej, a jednocześnie aby mieszkało, czy pracowało się w nich przyjemnie i komfortowo.
Klimatyczny apartament, znajdujący się w starej warszawskiej kamienicy po renowacji. Położony na ostatnim piętrze skrywa wiele skosów, których odpowiednie zaaranżowanie stało się jego dużym atutem i dodało przytulności. Wnętrze ma wielkomiejski charakter - nawiązuje zarówno do atmosfery Starej Warszawy, jak też nosi ślady stylu nowojorskiego. Nie jest jednak chaotyczne ani krzykliwe. Przeciwnie, klamrą dla całości jest jednorodna, stonowana stylistyka. Obowiązuje ona we wszystkich pomieszczeniach apartamentu: sypialni, gabinecie, strefie dziennej i dwóch łazienkach. Może stanowić bezpieczną domową przystań dla osób zróżnicowanych gustach - wnętrza były aranżowane z myślą przeznaczeniu ich na wynajem. Zostało przy tym wykończone z najwyższą troską szczegóły. Dowodem na to są tak dopracowane przez rzemieślników akcenty jak kamienne ramki wokół biopaleniska czy lustrzane detale wokół drzwi podwyższonych otworach.
Wnętrze domu skrywa doskonale rozplanowane pomieszczenia. Na parterze zachwyci przestronna strefa dzienna w kształcie litery L, którą tworzy otwarty salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia. Szczególną uwagę zwracają zaprojektowane tu piękne schody oraz duże okna. Zapewnią one maksymalne doświetlenie wnętrza oraz optycznie powiększą przestrzeń, otwierając przed domownikami panoramę pięknego ogrodu.
Zatem, jeśli na naszych barkach spoczywa wykończenie mieszkania lub domu, nie możemy zapominać listwach wykończeniowych, które zmienią jego wnętrze nie do poznania. Współzałożycielka pracowni KANDO_ARCHITECTS i absolwentka studiów magisterskich w ASP w Warszawie na Wydziale Architektury Wnętrz. Ukończyła również studia w PJWSTK w Warszawie na Wydziale Sztuki Nowych Mediów, kierunku Architektury Wnętrz. Doświadczenie zdobywała w uznanych pracowniach architektonicznych i wnętrzarskich w Monachium i Warszawie.
Jak sprawić, abyśmy czuli się u siebie jak w domu? Jak się okazuje - odpowiedź na to pytanie wcale nie jest prosta. Nie wszystkie pomysły dotyczące wystroju wnętrza, jakie przychodzą nam do głowy, muszą być dobre i nie każdy warto realizować. Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *